© 2023 by Actor & Model. Proudly created with Wix.com

Proje Partnerleri

İnformel Eğitim - çocukistanbul

 

Sürekli eğitim programlarını santralistanbul Enerji Müzesi’nde gerçekleştiren  çocukistanbul, 10 yıldır informel eğitim alanında faaliyet gösteriyor. Misyonu, çocuklara okul dışında oyun oynarken öğrenebilecekleri, yaşıtlarıyla bir araya gelebilecekleri, eşitlikçi ve paylaşımcı bir atmosferde bir birey olarak kendilerini tanıyıp, keşfedip, geliştirebilme fırsatı tanımak.

 

Yoğunlaştığı temalar, enerji, bilim ve kent. Her eğitim dönemi Müze’de uyguladığı interaktif eğitim programlarına farklı yaş gruplarından ortalama 12-13 bin öğrenci katılıyor 

Wereldmuseum - Rotterdam

 

Werelmuseum Rotterdam, Rotterdamlılara, Rotterdamlıların 130 senelik birikiminin yansımasını sunuyor. 2000 yılı kapsayan objeler, dünya standartlarındaki koleksiyonlardan – Meksika’daki antik bir tapınaktan Suriye’deki bir modern sanat parçasına uzanan genişlikte. Düzenlediği kalıcı ve geçici sergilerde, her biri insan hikayelerinin parçalarından oluşan objeler yer alıyor. Bu hikayeler yas, kutlama, dekorasyon, ibadet ya da savaş gibi insanlığın evrensel temaları ile ilgili. Bu temalar dünyayı zenginleştiren kültürel çeşitlilik hakkında merak etmek, öğrenmek için ilham veriyor.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now